7.10.2010//Výstava středních škol

7. října 2010 v 21:31 | Týna.MAT |  Deník
Už ráno, když jsem se probudila, tak jsem měla z dnešního dne blbý pocity. Jízda autem s Mihulkou až do Trutnova a většina dne ztrávená s Altovou. Hrůza, ale za ulití ze školy a bezplatnou cestu domů to stálo, teda alespoň myslím. Ve škole jsme se s Pájou stavili jen na první tři hodiny. Rostlinka proběhla v pohodě a ani mě nevyzkoušela. Pak čeština, ze které jsem dostala za pět. Jsme psali pravopisné cvičení. Doplňování i a y mi prostě nikdy nešlo. V tu chvíli jsme přemýšlela nad tím, proč jsem do tý školy lezla, když jsem na celý den omluvená. Následovat měli pro mě motorovky a pro Páju chemie. Té se tam však nechtělo, tak jsme se zdejchli nenápadně ke skřínkám a schovali se tam. docela nuda, ale pořád lepší než poslouchat učitele na motorová vozidla, jak nám vypráví jednu nehodu za druhou, aby nás upozornil na všechna možná nebezpečí.

V jedenáct jsme nastoupili do auta a nebezpečná jízda mohla začít. Celá ta cesta by se dala shrnout tímto: Mihulka jezdí jako prase! Ale já to trochu rozvedu. Předjíždění přes plnou čáru, v obci rychlost průměrně 70, mimo obec i 130. no prostě paráda a to, že za nás má zodpovědnost ho asi ani moc netrápilo. Proč taky. Když jsme dojeli kus před Trutnov, tak prudce sjel za silnice a vyskočil z auta. Pája bílá jak stěna a Altová z jeho jízdy také neměla zrovna radost. Musel si odskočit a my jsme na něj měli počkat. V tu chvíli kdy za sebou zavřel a vydal se k lesíku se na nás Altová otočila se slovy: To je ale prase! Pak jsme na toto téma zapředli hovor a zhruba tří minutové čekání na pana řidiče uběhlo jako nic. A jelo se dál. Už to však nebylo daleko a za chvíli jsme vystupovali nadobro.

Výstava probíhala, tak jako v loni v Národním domě. Místo jsme také dostali stejné a díky za to. Je to hned u vstupu a tak jsme ten zpropadený letáček nacpali opravdu každému a kvůli tomu jsme tam přece byli. Mihulka se u našeho stolu moc neukazoval a místo toho klábosil bůh ví kde jinde. A Altová? Tak ta tam seděla. Teda skoro. Asi po dvou hodinách se zvedla a vyrazila do města. My jsme tam zatím šéfovali. Mihulka se pak také vypařil a když se altová vrátila, tak jsme pokecali. By jste ani nevěřili jaká je to barbína. Doma má pět a dvacet párů bot, šest zimních bund a mohla bych pokračovat. A to aby si někdo vzal dva dny po sobě stejné oblečení je přece nemyslitelné, ovšem já to i přesto dělám. Co vy? Také by jste si nebyli schopni vzít jednu mikinu dvakrát po sobě? A co boty? Je podle vás normální nemít jedny více krát po sobě než dvakrát?

Zhruba kolem půl čtvrté jsme se do města zdejchli pro změnu my dvě s Pájíkem. Zašli jsme na hamburger a k ťamanům. Tam si Pája koupila dvě úplně boží mikiny. Strašně se nám oběma líbili a Altová nám je i dokonce schválila. Co jsme nečekali, protože ona je vysazená na značkové zboží. A nakupovat u Vietnamců je přece nechutné. 

Letáčky od nás dostal každý kdo přišel a pár lidí s námi i poklábosilo. Potkala jsem bývalé spolužáky ze základky a také svou třídní. Je pořád stejná. V pět jsme to zabalili a vyrazili domů. Autobus mi téměř navazovala a tak jsem ani moc nečekala. A zítra pokračujeme. Tentokrát však přijede Bělková a asii někdo další. Jen tak nějak nevím kdo. No uvidíme.

Pac a pusu Týna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vidlička | Web | 7. října 2010 v 21:42 | Reagovat

vím vím .. na tohle opravdu nezapomenu :))
sem nevěděla že blogy navštěvujou tak mladý lidi xD dobrá anketa ;D

2 Sheia | Web | 7. října 2010 v 21:51 | Reagovat

díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama